#Oferta

Reportaż ślubny. Swoją ofertę kieruję do Par, które zainteresowane są nowoczesnym podejściem do fotografii ślubnej. Nie znajdziecie u mnie zdjęć przesadnie pozowanych, znajdziecie zdjęcia naturalne, przepełnione emocjami i oddające moment. Reportaż ślubny to w zasadzie historia Waszego najpiękniejszego dnia, a ja staram się ją opowiedzieć w sposób jak najbardziej adekwatny do atmosfery, która temu dniu towarzyszy.

 

W jaki sposób pracuję? Dyskretnie, abyście mogli czuć się swobodnie w tym wyjątkowym dniu. Staram się dodawać Wam energii, służę radą, często rozładowuję stres towarzyszący temu dniu. Każda historia ślubna jest inna, ale możecie być pewni, że będę z Wami we wszystkich najważniejszych momentach, zawsze gotowy, żeby uwiecznić to "coś" co zrobi różnicę.
 

Gdzie fotografuje? Tam, gdzie mnie zaprosicie. Większość reportaży wykonuję na terenie woj.małopolskiego, ponieważ tutaj mieszkam i stąd pochodzę, ale dalsze wyjazdy nie są mi straszne.

Sesja plenerowa? To osobny kawałek historii, połączenie planowania i spontaniczności. Planowania, ponieważ pomagam Wam, udzielam wskazówek co robić, aby zdjęcia wyszły naturalnie. Spontaniczności, ponieważ najlepsze zdjęcia wychodzą, wtedy kiedy zapominacie o mnie, a skupiacie się na sobie.

 


  

 

 

Zapraszam na mój profil
PRZEMEK CIĘCIWA
E-mail: przemek.cieciwa@gmail.com
Tel: +48 536 571 799

Mój Instagram:
@przemekcieciwa
© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone, Fotograf ślubny Nowy Sącz, Fotograf Nowy Sącz, Fotograf ślubny Kraków, Fotograf ślubny Zakopane