#Oferta

Reportaż ślubny. Swoją ofertę kieruję do Par, które zainteresowane są nowoczesnym podejściem do fotografii ślubnej. Nie znajdziecie u mnie zdjęć przesadnie pozowanych, znajdziecie zdjęcia naturalne, przepełnione emocjami i oddające moment. Reportaż ślubny to w zasadzie historia Waszego najpiękniejszego dnia, a ja staram się ją opowiedzieć w sposób jak najbardziej adekwatny do atmosfery, która temu dniu towarzyszy i złapać emocję towarzyszące nie tylko Wam, ale również Waszej rodzinie i przyjaciołom.

Jak pracuję? Dyskretnie, abyście mogli czuć się swobodnie w tym najpiękniejszym dla Was dniu. Staram się dodawać Wam energii, służę radą, często rozładowuję stres towarzyszący temu dniu. Każda historia ślubna jest inna, ale możecie być pewni, że będę z Wami we wszystkich najważniejszych momentach, zawsze gotowy, żeby uwiecznić to "coś" co zrobi różnicę.

Gdzie fotografuje? Tam, gdzie mnie zaprosicie. Większość reportaży wykonuję na terenie woj.małopolskiego, ponieważ tutaj mieszkam i stąd pochodzę, ale dalsze wyjazdy nie są mi straszne.

Sesja plenerowa to osobny kawałek historii, połączenie planowania i spontaniczności. Planowania, ponieważ pomagam Wam, udzielam wskazówek co robić, aby zdjęcia wyszły naturalnie. Spontaniczności, ponieważ najlepsze zdjęcia wychodzą, wtedy kiedy zapominacie o mnie, a skupiacie się na sobie.

Sesja narzeczeńska to świetna pamiątka i doskonała okazja na oswojenie się z aparatem, nawet na dobrych kilkanaście miesięcy przed planowaną datą ślubu. Miejsce? Kochacie góry i naturę, a być może wąskie miejskie uliczki? Może miejsce gdzie się poznaliście? Ewentualności jest wiele, a ja jestem gotów doradzić Wam najlepszą opcję.


 

Reportaż ślubny, sezon 2021/2022

Cena 3000 zł.

-reportaż od a do z, od przygotowań po oczepiny

-plener w dniu ślubu, lub w innym terminie

-minimum 400 zdjęć* poddanych starannej obróbce

-slideshow z podkładem muzycznym

-galeria online na 6 miesięcy

-elegancki drewniany pendrive z kilkoma wywołanymi zdjęciami w pięknym opakowaniu

-woj.małopolskie bez dodatkowych kosztów

*każdy reportaż rządzi się swoimi prawami i każdy wygląda inaczej, więc ciężko określić liczbę zdjęć, jaką Wam finalnie oddam, raz jest to 400 zdjęć, innym razem 600.

 

Sesja narzeczeńska, sezon 2020

Cena 500 zł. (plus ewentualne koszty dojazdu)

-40/60 zdjęć poddanych starannej obróbce

-slideshow z podkładem muzycznym

-elegancki drewniany pendrive

 

Zapraszam na mój profil
PRZEMEK CIĘCIWA
E-mail: przemek.cieciwa@gmail.com
Tel: +48 536 571 799

Mój Instagram:
@przemekcieciwa
© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone, Fotograf ślubny Nowy Sącz, Fotograf Nowy Sącz, Fotograf ślubny Kraków, Fotograf ślubny Zakopane