#Oferta

 

Cześć! Jest mi niezmiernie miło, że przeglądasz moją ofertę. Jak widać po moim portolio, zajmuje się głównie ślubami i sesjami par. Jesteś w fazie rekonesansu ofert ślubnych? Może masz już wybrany termin i salę? Nie ważne, zawsze śmiało możesz do mnie napisać. 

 

Reportaż ślubny. Swoją ofertę kieruję do Par, które zainteresowane są nowoczesnym podejściem do fotografii ślubnej. Nie znajdziecie u mnie zdjęć przesadnie pozowanych, znajdziecie zdjęcia naturalne, przepełnione emocjami i oddające moment. Reportaż ślubny to w zasadzie historia Waszego najpiękniejszego dnia, a ja staram się ją opowiedzieć w sposób jak najbardziej adekwatny do atmosfery, która temu dniu towarzyszy.

 

W jaki sposób pracuję? Dyskretnie, abyście mogli czuć się swobodnie w tym wyjątkowym dniu. Staram się dodawać Wam energii, służę radą, często rozładowuję stres towarzyszący temu dniu. Każda historia ślubna jest inna, ale możecie być pewni, że będę z Wami we wszystkich najważniejszych momentach, zawsze gotowy, żeby uwiecznić to "coś" co zrobi różnicę.
 

Gdzie fotografuje? Tam, gdzie mnie zaprosicie. Większość reportaży wykonuję na terenie woj.małopolskiego, ponieważ tutaj mieszkam i stąd pochodzę, ale dalsze wyjazdy nie są mi straszne.

Sesja plenerowa? To osobny kawałek historii, połączenie planowania i spontaniczności. Planowania, ponieważ pomagam Wam, udzielam wskazówek co robić, aby zdjęcia wyszły naturalnie. Spontaniczności, ponieważ najlepsze zdjęcia wychodzą, wtedy kiedy zapominacie o mnie, a skupiacie się na sobie.

 


 

 


 

FAQ

Zbiór pytań, które najcześciej mi zadajecie.

W jaki sposób możemy zabukować termin?
Nic skomplikowanego. Możemy umówić się na spotkanie przy kawie, przez Skype, porozmawiać drogą telefoniczną lub mejlową. Takie rozmowy poprzedzam wysłaniem Wam oferty i wzoru umowy. Jeśli będziecie zdecydowani, podpisujemy umowę osobiście lub drogą online. Zadatek wynosi 500 zł.

Ile zdjęć finalnie dostaniemy?
Liczba zdjęć jest bardzo trudna w tym momencie do określenia, ponieważ każdy reportaż
jest inny. Pogoda, liczba gości, miejsce wesela itd. Jest bardzo wiele czynników, które wpływają na finalną liczbę zdjęć. W ofercie zawarta jest ich minimalna ilość. Jeśli tylko wyjdzie ich więcej, to dostaniecie je bez żadnej dodatkowej opłaty.

Czy ponosimy jakieś dodatkowe koszta?
Tylko jeśli wpiszemy je w umowę. Dotyczą one zazwyczaj dalszego dojazdu. Na terenie woj. małopolskiego dojazd wliczony jest w cenę oferty.

Jak długo czekamy na zdjęcia?
Maksymalny czas oczekiwania to 60 dni od daty reportażu lub sesji plenerowej, jeśli była w pakiecie.

W jaki sposób wybrać miejsce na sesję plenerową?
Najlepiej z moją pomocą. Mam swoje sprawdzone lokalizacje, ale uwielbiam również, kiedy zabieracie mnie do swoich miejscówek.

Jak daleko dojeżdżasz na śluby?
Odległość nie gra roli. Pracuję głównie na terenie woj. małopolskiego, śląskiego i podkarpackiego, ale nie ograniczam się wyłącznie do tych lokalizacji.

Na który pakiet się zdecydować?
Ten, który jest dla Was dogodniejszy. Plener w innym terminie ma swoje zalety. Wybieramy dogodne miejsce i pogodę.
Jeśli zaś ślub macie w uroczym miejscu a dzień jest długi, to śmiało można wybrać plener w dniu ślubu.

Wykonujesz albumy lub fotoskiążki?
Jasne. Ich ewentualny zakup myślę, że najlepiej obgadać już bezpośrednio po ślubie, kiedy mam aktualne wzorniki albumów na dany sezon.

 

 


 

 

 

Zapraszam na mój profil
PRZEMEK CIĘCIWA
E-mail: przemek.cieciwa@gmail.com
Tel: +48 536 571 799

Mój Instagram:
@przemekcieciwa
© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone, Fotograf ślubny Nowy Sącz, Fotograf Nowy Sącz, Fotograf ślubny Kraków, Fotograf ślubny Zakopane